ClocX Beta 2 Full 1.5

ClocX

300 zegarów za darmo na pulpicie

ClocX to darmowy zegar na pulpit dla systemu Windows. Oferuje on prawie trzysta skórek, różniących się stylem i kolorystyką. Jeśli chcesz mieć atrakcyjny gadżet, informujący o godzinie i dacie na ekranie, pobierz ClocX.

ClocX umieszcza elegancki zegar na pulpicie komputera. Jego wygląd można łatwo zmienić w ustawieniach programu. Dostępnych jest około 300 skórek, więc z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Są tu zegary okrągłe i kwadratowe, zegarki na rękę, eleganckie drewniane zegary ścienne, a nawet klasyczny budzik na biurko firmy Casio. Nie zabrakło zegarów spotykanych często na dworcach kolejowych oraz zegarka-reklamówki firmy Apple.

Opcje konfiguracyjne ClocX pozwalają na zmianę wielkości cyferblatu, poziomu przezroczystości oraz ustawienie wyświetlania daty. Zegar może działać w trybie 12 i 24-godzinnym. Czasomierz można przenosić w dowolny punkt pulpitu lub zablokować go w wybranej pozycji. Śpiochy mogą zaprogramować alarm, który odegra wybrany plik dźwiękowy w formacie WAV.

ClocX to atrakcyjny darmowy zegar z budzikiem na pulpit, którego wygląd i zachowanie można dostosować do własnych możliwości. Jeśli chcesz być na czasie, pobierz darmowy ClocX.

Zalety
  • Ogromna ilosć skórek do wyboru
  • Wbudowany budzik
Wady -
  • Niska rozdzielczość przy powiększeniu zegara

Zdjęcia

Dodatkowe informacje

Język:
Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Arabic, Chinese Simp, Chinese Trad, Czech, Danish, Holenderski, Greek, Włoski, Japoński, Korean, Russian, Swedish, Turkish, Portugalski
Wydawca:
Bohdan Rylko
Pobrania:
0
System operacyjny:
Windows 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows NT, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Kategoria:
Wygaszacze ekranu > Zegar na pulpit