Euro Truck Simulator 2 - Going East!

Euro Truck Simulator 2 - Going East!

Ciężarówką po Polsce i Wschodniej Europie

Co nasi użytkownicy uważają

8
129 głosów

Zalety

  • Dodatkowa sieć dróg i autostrad
  • Nowe modele ciężarówek
  • Polskie akcenty w grze

Wady

  • Nie ulepszono nic w mechanice rozgrywki
  • Brak nowych ciężarówek

Recenzja Softonic

7

Going East! to oficjalny dodatek do symulatora cieżarówek Euro Truck Simulator 2. Dzięki niemu w grze pojawią się nowe mapy obejmujące tereny Wschodniej Europy. Wszyscy polscy fani tego symulatora będą zachwyceni!

Tysiące kilometrów nowych dróg czekają na Twoją ciężarówkę

Po instalacji Going East! można poruszać się po drogach wybranych rejonów Polski, Czech i Słowacji oraz Węgier. W związku z tym pojawiają się nowe miasta, takie jak na przykład Kraków, Warszawa, Gdańsk, Katowice, czy Białystok. Zarówno trasy jak i same aglomeracje wyglądają podobnie jak w rzeczywistości. Przejeżdżając przez centrum miasta można zobaczyć najważniejsze zabytki - stołeczny Pałac Kultury, czy też krakowski Wawel.

Nowe mapy, ale czy coś jeszcze?

Dodatek Going East! obejmuje jedynie mapy. Nie poprawiono błędów, które jednak stale pojawiają się w kolejnych aktualizacjach do ETS 2. Producenci nie dodali też nic nowego jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. Going East! nie oferuje też żadnych nowych ciężarówek do wyboru.

Dla tych, co w ETS2 osiągnęli już wszystko

Euro Truck Simulator 2 - Going East! to świetna opcja dla tych graczy, którzy przejechali już wszystkie trasy dostępne w podstawowej wersji gry. Dodatek pozwoli na spore urozmaicenie, a najważniejsze, że obejmuje tereny naszego kraju.

— Powiązane artykuły —

Szczegóły

Licencja:
buy
Język:
Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Chinese Simp, Czech, Danish, Finnish, Greek, Włoski, Japoński, Norwegian, Portugalski, Russian, Swedish, Turkish, Portugalski
System operacyjny:
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Wersja:
1.0
Pobrań w ostatnim miesiącu:
371
Twórca programu: