Taboret2

Taboret2

Klient Onet Czat dla zaawasowanych

  • Udostępnij na

Co nasi użytkownicy uważają

6
2 głosów

Zalety

  • Stabilne połączenie
  • Brak reklam
  • Dodatkowe funkcje

Wady

  • Brak natywnej obsługi kamerek
  • Archaiczny interfejs

Recenzja Softonic

8

Taboret2 to darmowy program pozwalający korzystać z czatu Onet. Posiada on bardzo zaawansowane funkcje kontroli połączenia, a przede wszystkim nie wyświetla reklam.

Taboret2 pozwala błyskawicznie łączyć się z czatem Onet. Program daje dostęp do wszystkich funkcji czatu a nawet więcej. Umożliwia monitorowanie aktywności innych użytkowników oraz jakości połączenia z serwerem czatu. Obecne są również wszystkie opcje administracyjne. Dodatkowo możemy dodawać naszych znajomych z czatu do grup. Niestety Taboret2 nie obsługuje kamerek. Aby były one dostępne, trzeba zainstalować program Onet Kamerzysta.

Taboret2 posiada bardzo przestarzały interfejs. Co prawda można delikatnie modyfikować jego wygląd za pomocą skórek, jednak nie pomaga to zbytnio. Pomimo tego z programu korzysta się wygodnie i jedynie opanowanie wszystkich zakładek ustawień może zająć trochę czasu, jednak jest to konieczne przy takim bogactwie funkcji dodatkowych czatu.

Taboret2 to doskonałe narzędzia dla moderatorów i osób spędzających dużo czasu na czacie. Ogromna ilość funkcji dodatkowych i pewne połączenie to jego największe zalety.

Szczegóły

Licencja:
Free
Język:
Finnish
System operacyjny:
Windows 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows NT, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Wersja:
3.4
Pobrań w ostatnim miesiącu:
305