Zdjęcia Na Oś Czasu Facebook

Zdjęcia Na Oś Czasu Facebook

Ozdób swoją oś czasu na Facebooku

  • Udostępnij na

Co nasi użytkownicy uważają

7
3 głosów

Zalety

  • Wysokiej jakości obrazki
  • Nic nie trzeba dodatkowo przycinać
  • Aż 20 różnego rodzaju grafik

Wady

  • Nie znaleziono

Recenzja Softonic

9

Zdjęcia Na Oś Czasu Facebook to zestaw specjalnie przygotowanych grafik w sam raz do wykorzystania jako zdjęcia tła na osi czasu (timeline) w serwisie Facebook.

Oś Czasu to jedna z najnowszych funkcjonalności serwisu społecznościowego Facebook. W przystępny sposób prezentuje całą naszą aktywność. Dla miłośników popularnego "Fejsa" przygotowaliśmy poradnik: Jak skonfigurować Oś czasu w swoim profilu na Facebooku.

Tym co robi największe wrażanie kiedy wchodzimy na czyjąś oś czasu to zdjęcie główne w tle profilu. Jest duże, panoramiczne i daje sporo miejsca na wykazanie naszej kreatywności. Z tego powodu redakcja Softonic przygotowała paczkę Zdjęcia Na Oś Czasu Facebook wykorzystując grafiki z najpopularniejszych gier takich jak Angry Birds, FIFA 12 czy GTA 5 oraz innych intrygujących obrazków.

Jak wgrać zdjęcia na Oś czasu na Facebooka? Należy rozpakować pobrany plik i wgrać wybrany obrazek na Fejsa. Opcję zmiany zdjęcia na osi czasu znajdziemy wchodząc na nasz własny profil i po prawej stronie koło wyświetlanych lat powinien być przycisk "Zmień zdjęcie w tle".

— Powiązane artykuły —

Szczegóły

Licencja:
Free
Język:
Angielski
System operacyjny:
Windows 95, Windows 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows NT, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Pobrań w ostatnim miesiącu:
2
Twórca programu: